Jump to content

vroembert

Motorator
  • Posts

    5,362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    72

vroembert last won the day on June 26

vroembert had the most liked content!

About vroembert

  • Birthday 07/05/1962

Sociale Media

  • Website URL
    http://www.de-vloerenvakman.nl

Profiel Informatie

  • Geslacht
    Man
  • Locatie
    Nijeveen
  • Interesses
    Motoren, techniek, fotografie, computers, kitebuggyen en tegenwoordig ook kitesurfen.

Uitgebreidere profielinformatie

  • Type VFR
    Ik heb 'n 86-89 VFR750
  • De mijne is
    Wit

Recent Profile Visitors

3,263 profile views

vroembert's Achievements

VFROC verslaafde

VFROC verslaafde (9/10)

  • Reacting Well
  • Dedicated
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator

Recent Badges

1.1k

Reputation

  1. Helaas, ik kan er niet bij zijn, ik heb sinds kort een parttime baan en werk op zaterdag. Iedereen al vast veel plezier, ik mis deze dagen.
  2. Inderdaad even per pb, ik zet hier geen adres van de klant neer, waar ik aan het werk ben.
  3. Dat maakt het makkelijker, woensdag werk ik in het centrum van Zwolle, tot hoe laat is lastig in te schatten. Ik begin daar tussen half9 en 9 uur.
  4. Je woont net wat te ver weg denk ik, ik heb nl een goed exemplaar liggen. De mijne was lek, toen een werkend exemplaar gekregen en op de motor gezet. Daarna de cilinder in alle rust schoongemaakt, corrosie verwijderd e.d. en op reserve gelegd. Je mag hem zo omruilen, maak ik de jouwe wel weer gangbaar.
  5. Rikus bedankt. Ik heb jarenlang alle dagen bezocht, maar de laatste editie moest ik helaas elders zijn. Ik vond het altijd een hoogtepunt.
  6. TS si sinds juni 2021 niet meer op het forum geweest, dus de kans op een reactie lijkt me klein.
  7. Eric bedankt voor je inzet.
  8. Gezien de grootte van het veertje zou ik haast denken aan het veerbelaste tandwiel van de nokkenas aandrijving. Het gaatjespatroon lijkt niet overeen te komen met de startkoppeling. Die heeft kleinere veertjes. Soms werden deze tandwielen verwijderd voor wat vermogenswinst. Maar eigenlijk nooit gehoord dat ze stuk gingen. Ik zou zeker even onder een kleppendeksel kijken. https://www.cmsnl.com/honda-vfr750f-interceptor-1986-g-canadakph-ref_model19882/spring-da_23115mg8300/ https://www.cmsnl.com/honda-vfr750f-interceptor-1986-g-usa-california_model1123/spring-starting_28125516030/
  9. Die van bouwjaar 86 heeft een afwijkend nummer, vanaf 87 zijn de nummers gelijk. Die zou dan moeten passen.
  10. Ik was de afgelopen keren een van de grote afwezigen, werk en familie zaten de laatste keren het deelnemen in de weg, anders was ik zeker gekomen. Het is mij jarenlang gelukt om er bij te zijn, maar heel soms gaan andere zaken voor.
  11. Waarom zou een garage eigenaar een meter kopen, die hij niet hoeft te hebben, geen meter, geen meting verplicht.
  12. Graag een vraagprijs vermelden !
  13. Je veranderd met het draaien van de stelschroef de stand van de gasklep iets. Op de meter zie je wel, of de wijzertjes dichter bij elkaar komen te staan, of dat de verschillen groter worden. Telkens een klein stukje verdraaien, kijken en eventueel na wat stellen een paar keer gas geven en weer naar de resultaten kijken. Ik verstel eigenlijk altijd als eerste de cilinder met de grootste afwijking, behalve als het cilinder 1 is.
  14. Het is mij nooit opgevallen, dat de draden heet werden en ik rij al weer een tijdje met de mosfet regelaar rond.
×
×
  • Create New...