Jump to content

Eric

Lid VFROC
  • Posts

    7,644
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    150

Eric last won the day on December 11 2024

Eric had the most liked content!

About Eric

  • Birthday 11/10/1959

Sociale Media

  • Website URL
    https://www.vfroc.nl

Profiel Informatie

  • Geslacht
    Man
  • Locatie
    Lingewaard

Uitgebreidere profielinformatie

  • Type VFR
    Ik heb 'n 98-01 VFR800
  • De mijne is
    Groen

Recent Profile Visitors

15,871 profile views

Eric's Achievements

Super duper Post-ho Maniac

Super duper Post-ho Maniac (10/10)

  • Reacting Well
  • Very Popular
  • Posting Machine
  • Collaborator
  • First Post

Recent Badges

2.8k

Reputation

  1. Dit heb ik ook nog nooit gezien. Is de tank een keer overgespoten? Dan kan het natuurlijk aan de kwaliteit van het spuitwerk liggen. Een korte zoektocht met ChatGPT levert onderstaande informatie op. Staat niet echt iets bij waar je al niet aan gedacht hebt denk ik. ChatGPT zegt: De bubbels in de lak van de brandstoftank van je Honda VFR800 kunnen veroorzaakt worden door verschillende factoren. Hier zijn enkele mogelijke oorzaken: Vochtophoping onder de hoes: Als de motorfiets langere tijd onder een hoes staat, vooral in vochtige omstandigheden, kan condensatie optreden. Dit vocht kan de lak aantasten en leiden tot bubbels. Temperatuurschommelingen: Wisselingen tussen warme en koude temperaturen kunnen ervoor zorgen dat vocht zich ophoopt en de laklaag opzwelt. Brandstofdampen: Bij sommige motorfietsen kan lekkage van brandstofdampen door de tankwand (bij plastic tanks) of slechte afdichting een chemische reactie veroorzaken met de lak, wat resulteert in bubbels. Schade aan de laklaag: Als er ooit reparaties aan de lak zijn uitgevoerd of als de originele lak beschadigd is, kan vocht of lucht onder de laklaag zijn binnengedrongen. Slechte ventilatie onder de hoes: Een hoes die niet goed ventileert, kan vocht vasthouden en het probleem verergeren. Mogelijke oplossingen: Inspecteer de hoes: Gebruik een hoes die ademend is om condensatie te voorkomen. Controleer de tank: Kijk of er brandstoflekkage of dampen uit de tank komen. Herstelwerkzaamheden: Als de bubbels blijven toenemen, kan het nodig zijn de lak professioneel te laten herstellen. Opslagomstandigheden verbeteren: Bewaar de motorfiets, indien mogelijk, in een droge en goed geventileerde ruimte.
  2. ik moet denken aan de (beveiligings)switch van de koppelingshendel. Die zou wel eens storing kunnen geven. Op mijn fi heb ik dat ook gehad. Soms deed ie het wel en soms ook niet. Ding vervangen kost een paar euro en 10 minuten werk. Of dat op de 1200 ook zo is weet ik natuurlijk niet.
  3. Hoewel ik het wel met Case eens ben, vind ik het ook wel interessant om te zien waar dit initiatief naar toe gaat. Respect voor de poging dus; en benieuwd naar het resultaat. Maar aan mij heb je dus helemaal niets als het gaat om technische-uitlaatdemper-know-how. Kan alleen straks over het eindresultaat zeggen of ik het geluid mooi vind of niet
  4. Inderdaad lastig te vinden voor bj 1996. suggesties: Motorparts-online E-bay
  5. spoiler-alert: de kans bestaat dat je met aliexpress er langer mee aan de slag gaat/bent dan je lief is.......en/of meer setjes nodig hebt dan je lief is. (bezint eer ge begint; maar "ik bemoei niet")
  6. Let tijdens het testen vooral goed op het aangrijppunt van de voorrem. Controleer of de voorrem niet aanloopt en de schijven te warm/heet worden. Die hendels willen nog weleens niet goed passen (los van de twijfelachtige kwaliteit). En ik kan het weten.....(door schade en schande wijs geworden). UIteindelijk heb ik wel mooie goedpassende Tüv-gekeurde hendels gekocht bij MOTEA waar ik al jaren probleemloos mee rondrijd.
  7. Haha...zo'n topic over navigatie "ontspoort" (let op de woordspeling ) altijd wel snel. En nu weer Oftewel "back to track".....
  8. Staat um goed die kleur Nice job!
  9. Hoop niet dat een slechte remleiding de oorzaak van een glijdertje wordt.......🤭
  10. Ik wil je niet verjagen hier hoor, maar misschien dat een forum over navigatiesystemen je verder helpt met je zoektocht? Of MrGPS
  11. Wat VFRikus zegt geldt ook voor https://www.motorparts-online.com/nl Er staan momenteel geen olieleidingen van de VFR800fi op de website. Maar dat wil niet zeggen dat ze je niet kunnen helpen.... Dit staat op hun website: Bekijk onze webshop en vind de motoronderdelen online, die geschikt zijn voor uw motorfiets. Via onze webshop kunt u eenvoudig en snel de juiste motoronderdelen kopen voor uw motorfiets. Wij zorgen ervoor dat uw motor onderdelen direct verstuurd worden en uw kant op komen. Kunt u de gewenste nieuwe of tweedehands motorfiets onderdelen niet vinden in onze webshop? Neem dan gerust contact met ons op. Wellicht dat wij de gewenste motor onderdelen alsnog voor u kunnen vinden en bij u kunnen leveren.
  12. Beste Erik Een beetje meer info zou wel helpen. Zoek je gebruikte of nieuwe? Als je nieuwe zoekt kun je ook een dealer bellen.....of bij cmsnl.com online bestellen (oem en voor de hoofdprijs). Van welk bouwjaar is je Vtec? Heb je al gekeken op "te koop aangeboden" en/of "de reserveplank" op dit forum? Ik wil best helpen zoeken, maar dan moet je me wel een beetje meer op weg helpen met wat je zoekt en vertellen wat je zelf allemaal (al) geprobeerd hebt
  13. Altijd leuk om de creativiteit van mensen en betaalbare oplossingen te zien. Wat ook fijn is:? (goedbedoelde tip) Dat er ook nog heel veel andere betaalbare oplossingen te vinden zijn voor de VFR; Dus voor het geval je minder tijd hebt: Bijvoorbeeld
×
×
  • Create New...