Jump to content

Athome

Forumlid
  • Posts

    1,993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    20

Athome last won the day on March 30 2024

Athome had the most liked content!

Profiel Informatie

  • Geslacht
    Man
  • Locatie
    Zwolle

Uitgebreidere profielinformatie

  • Type VFR
    Ik heb geen VFR
  • De mijne is
    Zwart

Recent Profile Visitors

4,596 profile views

Athome's Achievements

Vaker hier dan op de VFR

Vaker hier dan op de VFR (8/10)

  • Dedicated
  • Reacting Well
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator

Recent Badges

544

Reputation

  1. Ben erg benieuwd waar je de remklauw laat. 😄
  2. Op dit moment vrij netjes geprijsd. Ik heb de mogelijkheden om het zelf te maken waarbij ik het materiaal wel moet betalen. Als ik die kosten samen met het op kleur maken vergelijk. Vind ik de prijs niet echt raar.
  3. Daar is de Road serie inderdaad wel gevoelig voor. Maar tijdens rijden merk je er vrijwel niets van. Regelmatig bandenspanning controleren en corrigeren samen met correct afgestelde schokbreker doet veel om het te minimaliseren. Al geldt dit advies uiteraard voor alle banden. Heb op de CT meerdere setjes Road versleten. Sinds dat ik de bandenspanning goed op orde hield (in koude toestand uiteraard), was het een heel stuk minder en sleet de band ook merkbaar ronder af. Ondanks dit blijft de Road voor mij de favoriete band.
  4. Met de Speedo healer kan je inderdaad de afwijking corrigeren maar tegelijkertijd word je gereden kilometers ook minder. De afwijking wordt er bewust op gezet. Zoals @VFRikus al schreef. Ja, je moet in de kabelboom kunstelen maar dit valt mee. Tenminste voor mijn vaardigheden
  5. Zo sta ik er ook in. Grip en rijplezier van een band is het belangrijkst. Ik vroeg het ook alleen maar omdat ik de Michelin banden ken als banden die toch makkelijker meer kilometers aan kunnen
  6. Inderdaad genoten. Ik hoop niet dat je met nieuwe banden het tripje gedaan hebt. Want dan slijten ze wel heel snel. Gauw maar weer naar de bandenboer.
  7. Klopt. Het basis ontwerp leent zich er niet voor.
  8. Rijdt ook beter. Spaakwielen stuiteren altijd wat. Ik heb 2 crosstourers gehad. Beide stuiterden licht. Dit merk je vooral op constante snelheid op strak asfalt Laatst kort gereden met een ander merk met ook spaakwielen. Ook hier merkte ik het stuiteren op constante snelheid. Gietwielen merk ik dit niet of nauwelijks.
  9. Grappig weetje. Een aantal jaar geleden hebben wij op een zonnige dag een VRO Risico van de KNMV gedaan. Daar werd op een zeer duidelijke manier uitgelegd dat gele hesjes op mooie/zonnige dagen totaal geen zin hebben. Ze werken eerder tegen je. Je valt met het gele hesje volledig weg in het zonlicht. Donkere kleding valt in het zonlicht beter op. Niet gezien worden door andere weggebruikers is voor een deel door je eigen toedoen. Ja, inderdaad wordt/werd bij rijlessen weinig tot geen aandacht geschonken aan ander soort weggebruikers op hetzelfde wegvak als jij. Fietsers en voetgangers krijgen wel de aandacht. Vrachtwagens/bussen kijken van nature wel voor uit. Maar motoren krijgen geen aandacht. VRO Risico is een interessante VRO die de aandacht ligt op zien en gezien worden. Hier kan je eigen veiligheid op de weg mee vergroten. Behalve kortstondig (ergens onderweg) over het gele hesje wordt er niet over kleding gesproken. M.a.w gezien worden zit niet of nauwelijks in je kleding.
  10. Ook ik zweer bij Corbin. Op verschillende motoren, nu en in het verleden, verschillende merken en aangepaste zadels gehad. In het verleden een keer Corbin gehad. Was toen de beste oplossing voor die specifieke motorfiets. Op mijn huidige Goldwing sinds dit voorjaar ook een Corbin. 10 dagen Schotland en geen problemen met mijn achterwerk.
  11. Dat klopt. Ruim 500 kilometer over binnenwegen is erg pittig. Het gaat zeker ten koste van de concentratie
  12. In het verleden de 5-landen monstertocht van Ray gereden. Dat was ruim 600 kilometer. Dat ging in 1 dag. 7 uur weg en om 21 uur over. Sommigen hebben toen zelfs een kleine 1000 kilometer op 1 dag (24 uur) gedaan. Er zijn meerdere foto's van de 5-landen monstertocht.
  13. Erg leuk initiatief. Helaas heb ik dat weekend al wat gepland. Voor de mensen die echt willen jakkeren, kunnen het in 1 dag doen. Maar ik zou het zelf in 2 dagen doen.
×
×
  • Create New...